Minecraft server #2 Vanilla Neanderthals

vanilla

Tento server vám nabídne unikátní herní experiment*, v Minecraftu (a jiných hrách?) dosud neviděn. Být jako Neandrtálec. Svobodný, bez pravidel a limitů přicházejících s vyšší inteligence úspěšnějšího bratříčka Sapiens. Chceš něco? Vem si to! Jsi Neandrtálec, můžeš cokoliv.


V tomto světě vládne právo nejsilnějšího, právo přežití bez ohledu na rozumnější řešení či vzájemnou spolupráci. Bez společného jazyka je šance na vznik úspěšného společenství nulová . Prvek jenž v pokročilejších civilizacích zajišťuje trvalý mír. Jak se bez něj obejde Neandrtálec?

Napadnete každého, koho uvidíte a nebo počkáte s malou nadějí v nekonfliktní vyřešení situace a tím vstoupíte do rizika? Vykradete a zničíte všechno hodnotné, nebo naopak přiložíte ruku k dílu a vytvoříte fungující společnost? Vše je jen ve vašich rukou.

Ocitnete se na serveru jenž nelimitují žádná pravidla. Pravidla si tvoří každý hráč sám. Nemožnost písemného kontaktu s jinými hráči umožňuje dosud nevídaná setkání se spoustou zajímavých situací. Avšak na cheatery bez herního cíle si vždy posvítíme :-).

Šance na kontakt nejsou zase tak velké pro nekonfliktní hráče, tím pádem je server vhodný i pro ně, ale neposkytuje sociální zázemí, které je u nás na Chill serveru. Vstup je volný, bez nutnosti registrace. Neandrtálec je součástí každé hry.

Neanderthals je vhodný pro kohokoliv, kdo si chce zahrát „jen tak“ a nechce se příliš zapojovat do společných projektů. Takový singleplayerový zážitek s živými NPC! Záleží jen na vás, jestli budete škodit, stavět podzemní opevnění či se pouštět do soubojů s ostatními „Neandrtálci“.

Stále jsme vás nedostali? Nemusíme zmiňovat, že na serveru je zabezpečená stejná úroveň správy a monitoringu jako u našich ostatních serverů, mimo jiné o 100% stabilitě serveru a pravidelné údržbě se zmiňovat nemusíme.

* Herní experiment se jen inspiruje vymřelou větví člověka, pojmenovanou „Homo Neanderthalensis“, bez jehož vymření a následné inspirace by nevznikl (budiž mu země fosílií). Nesnaží se o simulaci ani o věrné ztvárnění jejich života. Nakonec nemá s Neadrtálci nic společného a jen využívá obecně platnou domněnku o jejich primitivitě a agresi. 

IP: mc2.dservers.cz:29000

 • Max. počet hráčů: 20 (lze dynamicky navýšit na 60)
 • Minecraft verze: 1.12.2 (je již novější? dejte nám vědět, a server ihned upgradujem)
 • Dostupnost: Pouze premium , bez registrace
 • Pluginy: základní a zákaz chatu
 1. Tohle nejsou pravidla, jako spíše obecné zásady, které zde pro případ nouze mít musíme
 2. Je zakázáno zveřejňovat souřadnice hráčů či obydlí, např. na fóru
 3. Cheaty jsou zakázány
 4. Je nutno dodržovat globální pravidla portálu
 • Vlastnit Minecraft verze 1.12.2
 1. Spustit hru
 2. Ve hře zvolit Multiplayer a zadat IP adresu mc2.dservers.cz:29000
 3. TIP: Pro navýšení FPS použijte nástroj Minecraft Tweaker

FAQ = časté otázky a odpovědi (a problémy)

Nemám originální verzi hry..
Bohužel, zde si multiplayer na Vanilla serveru lidé s nelegálním účtem nezahrají.

Mám nízká FPS..
Stáhněte si utilitku jménem Minecraft Tweaker: http://mcharvat.cz/software/mctweaker#title

Hra má v sobě chyby!
Nahlaste prosím chyby přímo autorům hry.